آیا می دانید بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی غرب تهران کدام آموزشگاه است و در این آموزشگاه چه خدماتی ارائه می شود؟ با خواندن این مقاله جواب سوالات خود را بیابید.

زبان ترکی استانبولی زبان رسمی کشور ترکیه است که امروزه طرفداران زیادی در اکثر نقاط جهان دارد. زیرا کشور ترکیه علاوه بر این که به دلیل جاذبه های گردشگری یکی از توریستی ترین کشورهای جهان است از نظر موقعیت جغرافیایی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از این رو هر ساله افراد زیادی از سراسر دنیا به قصد مسافرت، مهاجرت، کار و تحصیل این کشور را انتخاب می کند.

اولین قدمی باید در هنگام مسافرت یا مهاجرت به یک کشور انجام دهید این است که زبان رسمی کشور مقصد را یاد بگیرید. زیرا زبان اصلی ترین راه برای برقراری ارتباط با انسان ها است. امروزه آموزشگاه های زیادی در سطح شهر تهران در حوزه آموزش زبان ترکی استانبولی فعالیت دارند. اگر شما در منطقه غرب تهران سکونت دارید و قصد دارید در بهترین آموزشگاه زبان این منطقه به آموزش و یادگیری زبان ترکی بپردازید، در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی غرب تهران آشنا شوید و به صورت تضمینی و کاملا اصولی این زبان را یاد بگیرید.

آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی غرب تهران

در غرب تهران آموزشگاه های زیادی در حوزه آموزش زبان ترکی استانبولی فعالیت دارند که پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان ترکی در بین آن ها کار بسیار سختی خواهد بود. ملاک های مختلفی برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی غرب تهران وجود دارد، از جمله این ملاک ها می توان به هزینه کلاس ها و دوره های آموزشی، نحوه تدریس اساتید، متدهای آموزشی، نوع خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه و سطح اعتبار آموزشگاه اشاره کرد.

اگر قصد دارید زبان ترکی را در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا تضمینی یاد بگیرید به شما پیشنهاد می کنیم در آموزشگاه زبان سروش دانش ثبت نام کنید. از آنجا که کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی بهترین و موثرترین شیوه برای یادگیری و آموزش این زبان است، آموزشگاه زبان سروش دانش این سبک آموزش زبان ترکی استانبولی را برای زبان آموزان خود انتخاب کرده است. همچنین این آموزشگاه از بهترین آموزشگاه های غرب تهران می باشد که خدمات متنوع و مختلفی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد. در ادامه این مقاله شما را با برخی از خدمات آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش آشنا خواهیم کرد. پس همچنان با ما همراه باشید.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان سروش دانش

آموزشگاه زبان سروش دانش با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان های خارجه و با بهره گیری از مجرب ترین اساتید داخلی و خارجی از بهترین آموزشگاه های زبان در سطح تهران به شمار می آید. در این آموزشگاه تمامی دوره های آموزشی زبان ترکی استانبولی به صورت خصوصی و با توجه به هدف زبان آموز از آموزش این زبان برگزار می گردد. کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی سروش دانش آموزش های زیر را در بر می گیرد:

آموزش مکالمه زبان ترکی استانبولی

این کلاس های برای تمامی افرادی که قصد مسافرت، تحصیل، کار یا مهاجرت به ترکیه را دارند برگزار می شود. در این کلاس ها هر چهار مهارت اصلی به زبان آموز آموزش داده خواهد شد. تمامی این کلاس های توسط اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود. از آنجا که تمامی کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در سطوح مختلفی برگزار خواهد شد، از زبان آموز یک آزمون تعیین سطح گرفته می شود.

آموزش زبان ترکی استانبولی برای سفر به ترکیه

در آموزشگاه زبان سروش دانش کلاس هایی برگزار می شود که این کلاس های تنها برای افرادی است که قصد سفر به ترکیه را دارند و می خواهند برای مدت کوتاهی در این کشور بمانند. در این کلاس ها تمرکز بر روی مکالمه و آموزش هایی است که زبان آموز در حین سفر به آن نیاز دارد. برای افرادی که قصد مسافرت به کشور ترکیه را دارند شرکت در این کلاس ها باعث خواهد شد که در حین سفر با مشکلاتی مانند تهیه هتل، رفتن به مکان های گردشگری و تفریحی ترکیه، رفتن به رستوران ها و استفاده از وسایل نقلیه عمومی روبرو نشوند.

آموزش زبان ترکی استانبولی برای کار و تحصیل در ترکیه

افردا زیادی کشور ترکیه را به دلیل دارا بودن موقعیت استراتژی و وجود دانشگاه های معتبر در سطح جهان برای کار و ادامه تحصیل انتخاب می کنند. یکی از شرط های اصلی برای رسیدن به هر دو هدف تسلط داشتن به زبان ترکی استانبولی است. در آموزشگاه زبان سروش دانش کلاس ها به توجه به هدف فرد برگزار می شود، از این رو افرادی که به قصد کار و ادامه تحصیل می خواهند به کشور ترکیه مهاجرت کنند می توانند در این کلاس ها شرکت و به صورت کاملا تضمینی زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرند.

خدمات آموزشگاه زبان سروش دانش در غرب تهران

هدف اصلی آموزشگاه زبان سروش دانش کسب رضایت زبان آموزان می باشد از این رو خدمات مختلفی را برای زبان آموزان خود در نظر گرفت است که در ادامه شما را با برخی از این خدمات آشنا خواهیم ساخت.

  • در ابتدا ورود به هر دوره از زبان آموز یک آزمون رایگان تعیین سطح گرفته می شود و فرد با توجه به کسب نمره قبولی در این آزمون وارد دوره بعد خواهد شد.
  • آموزشگاه زبان سروش دانش هزینه تمامی دوره ها و کلاس های تدریس خصوصی را برای زبان آموز قسط بندی خواهد کرد و زبان آموز می تواند در طول ترم شهریه خود را در اقساط مختلف پرداخت کند.
  • دوره های آموزشی مکالمه زبان ترکی استانبولی در ۳۵ جلسه برگزار می شود که برای رده های سنی مختلف مناسب و به صورت اصولی و کاملا تضمینی خواهد بود.
  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه کار، تحصیل، مهاجرت سفر در این آموزشگاه برگزار می شود.
  • برای افراد شاغلی که در طول هفته وقت آزاد را ندارند در روزهای پنجشنبه و جمعه کلاس های اختصاصی برگزار می گردد.
  • امکان اعزام اساتید به محل کار، منزل، سازمان ها و شرکت های افراد وجود دارد.

اگر در غرب تهران سکونت دارید و قصد دارید از خدمات آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش بهره ببرید همین حالا فرصت را از دست ندهید و با شماره های زیر تماس حاصل کنید تا راهنمایی های لازم را در خصوص ثبت نام در این کلاس ها را دریافت کنید.

Rate this post