آیا می دانید برای آموزش و تسلط به گرامر زبان انگلیسی از چه کتاب هایی باید استفاده کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین کتاب گرامر زبان انگلیسی آشنا شوید.

امروزه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی امری همه گیر شده است زیرا یادگیری این زبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هر زبان آموزی برای تسلط پیدا کردن به زبان انگلیسی و صریح و واضح صحبت کردن به این زبان باید دانش گرامی خوبی را داشته باشد. متاسفانه در حال حاضر کتاب های بسیار زیادی در حوزه آموزش گرامر زبان انگلیسی چاپ شده اند، به علاوه جزوات و دست نوشته های اساتید بسیار در اینترنت در دسترس است که همه این ها باعث سردرگمی زبان آموز خواهد شد. اگر قصد دارید از بهترین کتاب گرامر زبان انگلیسی برای تسلط پیدا کردن به گرامر این زبان استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم به خواندن این مقاله ادامه دهید تا با این منابع آشنا شوید.

۱- کتاب Oxford Practice Grammar

این کتاب برای شروع یادگیری گرامر زبان انگلیسی در سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته بسیار خوب می باشد و هر سه سطح را شامل خواهد شد. از ویژگی های اصلی این کتاب می توان به درک ساده و قابل فهم بودن آن بدون نیاز به دانش پایه از دستور زبان انگلیسی، دامنه گسترده از مفاهیم و سرفصل های گرامر زبان انگلیسی اشاره کرد. به علاوه این کتاب پس از پایان هر فصل دارای تمرین های بسیار زیادی است که زبان آموز می تواند برای تسلط کامل بر روی فصل و یادگیری مفاهیم به آن ها پاسخ دهد. همچین به همراه این کتاب نرم افزارهایی وجود دارد که این نرم افزارها نیز خود شامل تمرین های بسیار زیادی هستند که در اختیار زبان آموز قرار می گیرند.

۲- کتاب Grammar in Use

یکی دیگر از بهترین کتاب های گرامر زبان انگلیسی کتاب Grammar in Use می باشد. این کتاب نیز برای زبان آموزانی که در سطح مقدماتی و پیشرفته قرار دارند متناسب است. از ویژگی های برتر کتاب Grammar in Use می توان به ساده بودن آن اشاره کرد که هر زبان آموزی می تواند به صورت خودخوان آن را مطالعه و به گرامر زبان انگلیسی تسلط پیدا کند. همچنین در این کتاب تمرین های بسیار زیادی وجود دارد که به درک و فهم بیشتر زبان آموز از قواعد گرامر زبان انگلیسی کمک می کند. البته پاسخ تمرین ها نیز در خود کتاب موجود است و زبان آموز می تواند پاسخ های خود را بررسی و اشکالات خود را پیدا کند.

۳- کتاب Basic English Grammar

کتاب Basic English Grammar یکی دیگر از کتاب های مفید و سودمند برای آموزش و یادگیری گرامر زبان انگلیسی است. این کتاب دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد از جمله این ویژگی ها می توان به هم راستا بودن آموزش گرامر با اهداف مکالمه، وجود جداول آموزش گرامر و آموزش تقویت ساختارهای محاوره ای و نوشتاری اشاره کرد.

۴- کتاب Practical English Usage

این کتاب برای زبان آموزان و افرادی مناسب است که نگاه حرفه ای به زبان انگلیسی دارند و بیشتر کتاب های مبتدی و و سطح پایین را مطالعه و پشت سر گذاشته اند. کتاب Practical English Usage به صورتی گردآوری شده است که در حین پیچیدگی آن آموزش گرامر زبان انگلیسی را برای زبان آموز بسیار راحت تر کرده است. در این کتاب همچنین واژه های پرکاربرد در زبان روزنامه نگاری و گرامرهای کم کاربرد نیز وجود دارد که این بخش می توانند آخرین گام ها در آموختن دستور زبان انگلیسی باشند.

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش

اگر به دنبال یادگیری و آموزش گرامر زبان انگلیسی به صورت ۱۰۰ درصد تضمینی هستید، آموزشگاه زبان سروش دانش برای شما بهترین انتخاب خواهد بود. در این آموزشگاه از اساتید فوق حرفه ای و بهترین منابع آموزشی روز در جهان برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می شود. در آموزشگاه زبان سروش دانش بیشتر کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می شوند. زیرا این آموزشگاه بر این باور است که بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی است.

کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی با توجه به هدف زبان آموز برگزار می شود. برای مثال در کلاس های آموزش زبان انگلیسی از صفر سروش دانش هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و هر کسی می تواند در این کلاس ها شرکت کند. در کلاس های تدریس خصوصی زبان آموز از صفر به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی می پردازد و تمامی قواعد و دستور زبان انگلیسی به زبان آموز آموزش داده خواهد شد. همچنین در این کلاس ها از بهترین کتاب های گرامر زبان انگلیسی و متدهای آموزشی روز در جهان استفاده می شود.

ویژگی کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آموزشگاه سروش دانش

کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آموزشگاه سروش دانش از ویژگی های بسیار بالایی برخوردار هستند. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شهریه تمامی کلاس های تدریس خصوصی زبان سروش دانش برای زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند هزینه این کلاس ها را در ۸ الی ۹ قسط و در طول دوره به آموزشگاه پرداخت کند.
  • در شروع تمامی کلاس ها و دوره های آموزشی یک آزمون تعیین سطح رایگان از زبان آموز گرفته خواهد شد و با توجه به نتیجه این آزمون یک برنامه آموزشی برای زبان آموز مشخص می شود.
  • آموزش زبان به صورت دوره های ویژه آزمون سفارت
  • برگزاری کلاس های آموزشی مکالمه و لیسنینگ زبان انگلیسی
  • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به اکثر نقاط تهران
  • امکان برگزاری کلاس ها در منزل، محل کار یا آموزشگاه
  • داری قوی ترین و بهترین کادر آموزشی در تهران
  • برگزاری دوره های تخصصی زبان انگلیسی از صفر تا صد ویژه آزمون های مهمی مانند ILETS، TOFEL، GRE، MRST، MCHE و …

اگر قصد دارید با استفاده از بهترین کتاب های گرامر زبان انگلیسی به آموزش و یادگیری این زبان بپردازید همین حالا فرصت را از دست ندهید و در کلاس های تدریس خصوصی زبان آموزشگاه زبان سروش دانش ثبت نام کنید و به صورت کاملا تضمینی به گرامر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید. همچنین شما می توانید با یکی از شماره های زیر تماس حاصل کنید و راهنمایی های لازم را در خصوص بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی دریافت کنید.

Rate this post