اگر در شرق تهران سکونت دارید و می خواهید در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی شرق تهران به آموزش زبان اسپانیایی بپردازید، این مقاله را بخوانید.

بعد از زبان چینی پرتکلم ترین زبان در جهان زبان اسپانیایی است. در حال حاضر زبان اسپانیایی زبان مادری ۴۷۰ میلیون انسان در جهان می باشد. از جمله کشورهایی که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند شامل اسپانیا، ایالت متحده آمریکا، کلمبیا، مکزیک، پرو، شیلی، کوبا، کانادا، پرتغال و بیش از ۲۰ کشور دیگر می باشد.

زبان اسپانیایی از زبان های محبوب در بین ایرانیان به شمار می آید و آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی از اهمیت خاصی برخوردار است. به همین دلیل آموزشگاه های زیادی در تهران در حوزه آموزش زبان فعالیت دارند. اگر در شرق تهران ساکن هستید و قصد دارید به آموزش یادگیری زبان اسپانیایی بپردازید، با ما همراه باشید و تا یکی از بهترین آموزشگاه های زبان اسپانیایی شرق تهران را به شما معرفی کنیم و زبان اسپانیایی را به صورت تضمینی و با توجه به هدف خود یاد بگیرید.

آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی در شرق تهران

همانطور که اشاره شد زبان اسپانیایی از زبان های پرطرفدار در ایران به شمار می آید و افراد زیادی خواهان یادگیری این زبان هستند. بیشتر زبان آموزان قبل از شروع به یادگیری یک زبان جدید به دنبال این هستند که در بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در شهر خود ثبت نام کنند. اما اولین قدمی که زبان آموز باید برای یادگیری زبان اسپانیایی بر دارد این است که به چه دلیلی می خواهید زبان اسپانیایی را یاد بگیرید؟ هدف او از آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی چیست؟ کار؟ تحصیل؟ مسافرت؟ یا مهاجرت؟ سپس با توجه به هدف خود آموزشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر در شرق تهران سکونت دارید و می خواهید زبان اسپانیایی را یاد بگیرید، از بهترین آموزشگاه های زبان اسپانیایی شرق تهران، آموزشگاه زبان سروش دانش می باشد. این آموزشگاه بیشتر کلاس های خود را به صورت خصوصی و توسط اساتید حرفه ای داخلی و خارجی برگزار می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا به این آموزشگاه و نوع خدمات ارائه شده توسط آن آشنا شوید.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان سروش دانش

بر طبق پژوهش های انجام شده که توسط کارشناسان زبان صورت گرفته بهترین راه برای آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی، تدریس خصوصی این زبان است. آموزشگاه زبان سروش دانش با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان از بهترین آموزشگاه ها در سطح شهر تهران به شمار می آید. این آموزشگاه کلیه کلاس های آموزشی خود را به صورت خصوصی برگزار می کند. در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی هر چهار مهارت اصلی زبان تقویت خواهد شد. همچنین این کلاس ها با توجه به هدف فرد برگزار می شوند.

برای مثال در کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی از بهترین و جدیدترین متدهای آموزشی زبان اسپانیایی استفاده می شود و برای تمامی رده های سنی مناسب است. در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ویژه سفر تمامی مکالمات و واژه های مورد نیاز برای سفر به زبان آموز آموزش داده می شود تا در حین سفر با مشکلی روبرو نشود و بتواند امور خود را مانند رزرو هتل، رستوران، بازدید از اماکن دیدنی و گردشگری و سایر موارد دیگر به بهترین شکل ممکن انجام دهد و از سفر خود لذت ببرد. علاوه بر این موارد کلاس های تدریس خصوصی ویژه کار و تحصیل نیز برگزار می شود. این کلاس های برای افرادی که قصد دارند که در شغل، حرفه یا رشته ی مشخصی مشغول به کار یا تحصیل شوند مناسب است و برای همه افراد مناسب نخواهد بود.

هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی سروش دانش

برای بسیاری از زبان آموزان هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی از اهمیت بالایی برخوردار است و در اولویت قرار دارد. نرخ کلاس های تدریس خصوصی زبان سروش دانش به عواملی مانند سطح آموزش، محل برگزاری کلاس ها، استاد مربوطه، تعداد جلسات برگزاری کلاس ها و ساعات تدریس بستگی دارد. اما از مزایای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان سروش دانش این است که قیمت و هزینه این کلاس ها برای زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند در ۸ الی ۹ قسط مبلغ مورد نظر را به آموزشگاه پرداخت کند.

آموزشگاه زبان سروش دانش در شرق تهران

از اهداف اصلی آموزشگاه سروش دانش، جلب رضایت زبان آموزان می باشد، از همین رو خدمات متنوعی را به زبان آموزان ارائه می دهد که در ادامه شما را با برخی از خدمات این آموزشگاه آشنا خواهیم ساخت.

  • استفاده از بهترین منابع آموزشی برای آموزش زبان اسپانیایی
  • امکان اعزام اساتید به سایر نقاط تهران
  • برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی توسط اساتید فوق حرفه ای داخلی و خارجی
  • امکان برگزاری کلاس ها در محل کار، منزل، یا آموزشگاه با توجه به موقعیت و شرایط زبان آموز
  • در صورتی که زبان آموز از استاد آموزشی خود رضایت نداشته باشد می تواند او را عوض و استاد دیگری را جایگزین کند.
  • کلاس های مکالمه زبان اسپانیایی در ۳۵ جلسه برگزار خواهد شد و در این کلاس ها هر چهار مهارت اصلی زبان آموزش و تقویت می شوند.
  • برای هر زبان آموز این امکان وجود دارد که شخص دیگری را با خود به کلاس ببرد بدون اینکه شخص دوم هزینه ای را پرداخت نماید.

اگر قصد دارید در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان سروش دانش شرکت کنید، همین حالا فرصت را از دست ندهید و با یکی از شماره های زیر تماس حاصل کنید تا راهنمایی های لازم را جهت ثبت نام در این آموزشگاه دریافت کنید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)