آیا بهترین آموزشگاه زبان عربی غرب تهران را می شناسید؟ آیا با نوع خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنایی دارید؟ این مقاله را بخوانید و پاسخ خود را بیابید.

پس از زبان انگلیسی و آلمانی از دیگر زبان های محبوب در بین ایرانیان زبان عربی است. زیرا کتاب آسمانی ما مسلمانان قرآن به این زبان نوشته شده است و بسیاری از افراد برای درک آیات و به کار بردن برنامه های این کتاب باید به زبان عربی و قواعد آن تسلط داشته باشند. همچنین بیشتر همسایه های کشور عزیزمان ایران عرب زبان هستند و با توجه به رشد اقتصادی این کشورها در چند سال اخیر بسیاری از ایرانیان خواهان سرمایه گذاری و کار در این کشورها می باشند. از این رو  آموزش و یادگیری زبان عربی یک امر مهم تلقی می شود.

امروزه آموزشگاه های زیادی در سطح شهر تهران به آموزش زبان عربی مشغول هستند که هر کدام از این آموزشگاه ها خدمات متنوعی را به زبان آموزان خود ارائه می دهند. اگر در غرب تهران سکونت دارید و می خواهید زبان عربی را به صورت کاملا اصولی یاد بگیرید، در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه زبان عربی غرب تهران و خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه آشنا شوید.

آموزش و یادگیری زبان عربی در غرب تهران

همانطور که اشاره شد به دلیل محبوبیت بالای زبان عربی آموزشگاه های زیادی در حوزه آموزش و یادگیری زبان عربی فعالیت دارند که هر کدام از آن ها خدمات خاص خود را به زبان آموزان ارائه می دهند. از این رو انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در بین آن ها سخت می باشد. ملاک های مختلفی برای انتخاب وجود دارند از جمله این ملاک ها می توان به کیفیت و نحوه تدریس اساتید، متدهای آموزشی، هزینه کلاس ها و دوره های آموزشی آموزشگاه و خدمات ارائه شده توسط آموزشگاه اشاره کرد.

همچنین شما قبل از انتخاب آموزشگاه مورد نظر خود باید هدف خود را از یادگیری زبان عربی مشخص کنید. به چه دلیلی می خواهید زبان عربی را یاد بگیرید؟ مسافرت، مهاجرت؟ کار؟ سرمایه گذاری یا ادامه تحصیل؟ سپس با توجه به هدف خود آموزشگاه خود را انتخاب کنید. از بهترین آموزشگاه های زبان عربی غرب تهران می توان به آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش اشاره کرد که در ادامه شما را بیشتر با این آموزشگاه و خدمات ارائه شده توسط آن اشنا خواهیم ساخت.

تدریس خصوصی زبان عربی در آموزشگاه زبان سروش دانش

به دلیلی اهمیت یادگیری و آموزش زبان عربی، آموزشگاه زبان سروش دانش برنامه های مختلف و هدفمندی را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است. این آموزشگاه بیشتر کلاس های خود را به صورت تدریس خصوصی برگزار می کند. زیرا بر این باور است که تدریس خصوصی زبان عربی به صورت تضمین شده زبان آموزان را به هدف خود می رساند. کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی توسط اساتید مجرب و حرفه ای، با توجه به برنامه زمانبندی شده زبان آموز و هزینه های آموزشی برگزار می شود. در ادامه شما را با برخی از مزایای کلاس های تدریس خصوصی آشنا می سازیم.

 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی تمام وقت کلاس در اختیار زبان آموز قرار دارد و زبان آموز می تواند تمامی سوالات خود را با معلم آموزشی خود مطرح و پاسخ آن را دریافت کند.
 • در این کلاس های یک رابطه عمیق و موثر بین زبان آموز و استاد آموزشی ایجاد می شود و استاد می تواند به صورت کامل بر روی زبان آموز و سطح یادگیری او شناخت پیدا کند. از این رو می تواند از موثر ترین شیوه آموزشی برای آموزش زبان عربی به زبان آموز استفاده کند.
 • زمان و تعداد جلسات برگزاری کلاس با توجه به نظر زبان آموز تعیین خواهد شد.
 • زبان آموز در انتخاب استاد آموزشی خود نقش خواهد داشت و در صورت هرگونه نارضایتی از استاد خود می تواند او را عوض کند.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی با توجه به موقعیت زبان آموز می تواند در محل کار، منزل و یا آموزشگاه برگزار شود.

آموزشگاه زبان سروش دانش در غرب تهران

از بهترین آموزشگاه های زبان عربی غرب تهران، آموزشگاه زبان سروش دانش می باشد. این آموزشگاه بیش از ۲۰ سال است که در حوزه تدریس خصوصی زبان فعالیت دارد. این آموزشگاه خدمات متنوعی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا خواهیم ساخت.

 • در این آموزشگاه از زبان آموز قبل از ورود به دوره جدید یک آزمون تعیین سطح رایگان گرفته خواهد شد تا سطح آموزشی زبان عربی او مشخص و با توجه به سطح او استاد برنامه آموزشی مشخصی را برای او تعیین کند.
 • شهریه تمامی دوره های آموزشی در سروش دانش با توجه به وسعی مالی زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند در ۸ الی ۹ مرحله آن را به آموزشگاه پرداخت کند.
 • کلاس های آموزشی برای افراد شاغلی که در طول هفته نمی توانند در این کلاس ها شرکت کنند در روزهای پنجشنبه و جمعه به صورت اختصاصی برگزار می شود.
 • کلاس های خصوصی زبان عربی ویژه مدیران، کارمندان، تاجران و افراد متخصص در هر حوزه ای به صورت اختصاصی برگزار می شود.
 • امکان اعزام اساتید به سایر نقاط در تهران وجود دارد.
 • کلاس های تدریس خصوصی مکالمه عربی در طول ۳۵ جلسه کاربردی برگزار می شود و فرد می تواند به تمام بخش های زبان عربی تسلط پیدا کند.
 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان عربی هر چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن در نظر گرفته می شود.

اگر در غرب تهران ساکن هستید و قصد دارید به آموزش و یادگیری زبان عربی بپردازید، همین حالا فرصت را از دست ندهید و در آموزشگاه زبان سروش دانش شرکت کنید تا از خدمات آن بهره مند شوید.

۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)