بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی غرب تهران کدام آموزشگاه است و چه خدماتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات خود را به صورت کامل پیدا کنید.

زبان دانمارکی از زبان های خانواده هند و اروپایی است و به عنوان یکی از زبان های ژرمنی شمالی شناخته می شود. این زبان، زبان رسمی کشور دانمارک است. کشور دانمارک از نظر موقعیت جغرافیای و اقتصادی در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد و از طرف دیگر دارای دانشگاه های معتبری در سطح جهان می باشد که سالانه دانشجویان زیادی را از اکثر نقاط جهان پذیرش می کند. به همین دلیل ایرانیان زیادی این کشور را برای مهاجرت می کنند. اگر شما نیز جز آن دسته از افراد هستید که قصد دارید به کشور دانمارک مهاجرت کنید باید به زبان دانمارکی تسلط داشته باشید.

در اکثر نقاط شهر تهران آموزشگاه های متعددی در حوزه آموزش و یادگیری زبان دانمارکی فعالیت دارند که انتخاب بهترین آموزشگاه در بین آن ها بسیار سخت می باشد. اگر در غرب تهران سکونت دارید و می خواهید در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان دانمارکی به آموزش زبان دانمارکی بپردازید، به شما پیشنهاد می کنیم به خواندن این مقاله ادامه دهید تا با یکی از بهترین آموزشگاه های زبان دانمارکی غرب تهران و خدمات ارائه شده توسط آن آشنا شوید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

اهمیت آموزش و یادگیری زبان دانمارکی در غرب تهران

زبان دانمارکی زبان کشور دانمارک می باشد که ایرانیان بسیاری به دلیل موقعیت اقتصادی، جغرافیایی و دانشگاهی این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند. معمولا بیشتر زبان آموزان در هنگامی یادگیری یک زبان جدید می خواهند در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان به آموزش بپردازند تا بتوانند در زمان کوتاهی و به صورت تضمینی به زبان دانمارکی تسلط پیدا کنند. اما بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی غرب تهران کدام آموزشگاه است؟ برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان باید چه ملاک هایی را در نظر گرفت؟

در پاسخ به این سوال باید گفت برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی باید به ملاک هایی مانند کیفیت و نحوه تدریس اساتید، برنامه های آموزشی، منابع آموزشی مورد استفاده، شهریه کلاس ها و دوره های آموزشی و خدماتی آموزشگاه توجه کرد. البته زبان آموزان باید به یک نکته اصلی توجه داشته باشند و آن این است که باید آموزشگاهی را انتخاب کنند که در راستای هدف آن ها فعالیت داشته باشد تا بتوانند سریع تر به هدف خود دست یابند. از بهترین آموزشگاه های زبان دانمارکی غرب تهران آموزشگاه زبان سروش دانش می باشد که خدمات متنوعی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد. در ادامه شما را بیشتر با این آموزشگاه و خدمات ارائه شده توسط آن آشنا می سازیم.

آموزشگاه زبان سروش دانش بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی غرب تهران

آموزشگاه زبان سروش دانش با بیش از ۲ دهه سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان از بهترین و معتبرترین آموزشگاه ها در سطح شهر تهران می باشد. این آموزشگاه بر این باور است که بهترین روش برای آموزش و یادگیری زبان دانمارکی تدریس خصوصی است، از این رو تمامی دوره های و کلاس های خود را به صورت تدریس خصوصی و توسط بهترین و فوق حرفه ای ترین اساتید داخلی و خارجی برگزار می کند. کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی سروش دانش از ویژگی های و مزیت های بسیار بالایی برخوردار هستند که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا خواهیم ساخت.

 • کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی سروش دانش در راستای هدف زبان آموز برگزار می شوند. به این معنا که زبان آموز به قصد سفر، کار، ادامه تحصیل به کشور دانمارک برود با توجه به هدف او برنامه آموزش تعیین و مشخص خواهد شد.
 • این کلاس ها تنها از استاد و زبان آموز تشکیل می شود، از این رو زبان آموز می تواند تمامی سوالات و اشکالات خود را مطرح و پاسخ آن ها را دریافت کند.
 • یک رابطه عمیق بین اساتید آموزشی و زبان آموز تشکیل می شود به صورتی که استاد می تواند میزان یادگیری زبان آموز را بسنجد و از منابع و روش های آموزشی متناسب با سطح یادگیری او استفاده کند تا زبان آموز در مدت کوتاهی بتواند به زبان دانمارکی تسلط پیدا کند.
 • این کلاس ها توسط اساتید فوق حرفه ای توسط آقا و خانم برگزار می شود.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان سروش دانش با توجه به موقعیت زبان آموز می تواند در منزل، محل کار و یا آموزشگاه برگزار شود.
 • تعداد جلسات برگزاری و ساعات آموزش با توجه به نظر زبان آموز تعیین و مشخص می شود.

هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی سروش دانش

از اصلی ترین سوال هایی که یک زبان آموز از هر آموزشگاهی می پرسد این است که هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی چقدر است و برای این کلاس های باید چه مقدار هزینه ای را در نظر بگیرد؟ در پاسخ باید گفت هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان نسبت به کلاس های عمومی بالاتر می باشد. در آموزشگاه زبان سروش دانش هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی برای زبان آموزش قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند در ۸ الی ۹ قسط آن را به زبان آموز پرداخت نماید.

خدمات بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی غرب تهران

همانطور که اشاره شد از بهترین آموزشگاه های زبان دانمارکی غرب تهران، آموزشگاه زبان سروش دانش می باشد. از اهداف اصلی آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش جلب رضایت مشتریان خود می باشد از این رو خدمت متنوعی را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کلاس های مکالمه روزمره زبان دانمارکی در ۳۵ جلسه به صورت کاملا تضمینی در آموزشگاه، منزل و یا محل کار برگزار می شود و هیچ محدودیت سنی برای شرکت در این کلاس ها وجود ندارد.
 • شهریه تمامی کلاس ها و دوره های آموزشگاه زبان سروش دانش یا توجه به وسع مالی زبان آموز و به صورت کاملا توافقی در ۸ الی ۹ قسط دریافت می شود.
 • اعزام فروری بهترین اساتید آقا و خانم به تمامی نقاط استان تهران
 • امکان اعزام اساتید بسیار حرفه ای برای تدریس خصوصی زبان به بانوان، دختر خانم ها و اساتید دوره دیده ویژه کودکان در منزل
 • تدریس خصوصی مکالمه زبان دانمارکی به صورت کاملا کاربردی ویژه مصاحبه، سفر، مهاجرت، کار و ادامه تحصیل
 • آموزش زبان به صورت دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت

اگر قصد دارید زبان دانمارکی را به صورت تضمینی یاد بگیرید همین حالا فرصت را از دست ندهید و در بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی غرب تهران شرکت کنید. برای شرکت و نحوه ثبت نام در آموزشگاه زبان سروش دانش کافی است که با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۳.۳/۵ - (۳ امتیاز)