بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی شرق تهران کدام آموزشگاه است؟ چرا آموزش و یادگیری زبان دانمارکی به صورت خصوصی موثرتر است؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید.

آموزش و یادگیری زبان دانمارکی دارای اهمیت خاص خود می باشد، یادگیری این زبان در اخذ اقامت کشور دانمارک، کار، سرمایه گذاری، مهاجرت و ادامه تحصیل در این کشور بسیار تاثیر گذار است. ایرانیان زیادی هستند که به کشور دانمارک علاقمند می باشند و می خواهد در این کشور زندگی کنند. از این رو آموزشگاه های زیادی در حوزه آموزش و یادگیری زبان دانمارکی فعالیت دارند.

اگر در شرق تهران سکونت دارید و می خواهید در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان دانمارکی این ناحیه به آموزش زبان دانمارکی بپردازید، بهتر است بدانید که در حال حاضر آموزشگاه های زیادی در حوزه آموزش زبان دانمارکی فعالیت دارند که انتخاب را برای شما سخت می کنند. ما در این مقاله قصد داریم که یکی از بهترین آموزشگاه های زبان دانمارکی شرق تهران را به شما معرفی کنیم تا با خدمات این آموزشگاه به صورت کامل آشنا شوید و انتخاب درستی را داشته باشید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا با یکی از بهترین آموزشگاه های زبان خارجه شرق تهران آشنا شوید.

اهمیت آموزش و یادگیری زبان دانمارکی در شرق تهران

زبان دانمارکی مانند هر زبان دیگری دارای ساختار منحصر به فرد خود می باشد که اولین قدم برای یادگیری این زبان آن است که با حروف الفبای زبان دانمارکی آشنا شوید. اما خب یادگیری این زبان نیز دارای اهمیت خاص خود می باشد که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا می سازیم.

 • از شرط های اصلی برای اخذ اقامت کشور دانمارک این است که به زبان دانمارکی تسلط داشته باشید. به همین دلیل اگر قصد دارید از کشور دانمارک اقامت دریافت کنید نخست سعی کنید که به زبان دانمارکی تسلط پیدا کنید.
 • دانمارک از شهرهای بسیار زیبا اروپایی که دارای معماری منحصر به فرد است از این رو سالانه گردشگران و مسافران زیادی را به خود جذب می کند. اگر شما نیز قصد دارید به این کشور سفر کنید بهتر است مقداری زبان دانمارکی را یاد بگیرید تا با مشکلاتی مانند تهیه بلیط، رزرو هتل، استفاده از وسایل حمل و نقل، دیدن اماکن گردشگری و … روبرو نشوید.
 • کشور دانمارک از دانشگاه های معتبری برخوردار است که شرط اصلی پذیرش در این دانشگاه ها تسلط به زبان دانمارکی است. به همین دلیل برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در یکی از این دانشگاه ها را دارند باید بتوانند به زبان دانمارکی صحبت کنند.

همانطور که مشاهده می کنید یادگیری زبان دانمارکی از اهمیت خاصی برخوردار است که باعث می شود افراد زیادی به آموزش این زبان بپردازند، در نتیجه آموزشگاه های زیادی در حوزه آموزش و یادگیری زبان دانمارکی فعالیت دارند. از بهترین آموزشگاه های زبان دانمارکی شرق تهران آموزشگاه زبان سروش دانش می باشد که خدمات متنوعی را به زبان آموزان ارائه می دهد. همچنان با ما همراه باشید تا بیشتر با این آموزشگاه آشنا شوید.

آموزشگاه سروش دانش بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی شرق تهران

همانطور که اشاره شد از بهترین آموزشگاه های زبان دانمارکی شرق تهران آموزشگاه زبان سروش دانش می باشد. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان تمامی دوره ها و کلاس های خود را توسط بهترین اساتید آموزشی و با بالاترین کیفیت ممکن به صورت خصوصی برگزار می کند. زیرا این آموزشگاه بر این باور است از بهترین روش های برای آموزش و یادگیری زبان دانمارکی تدریس خصوصی است. کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی سروش دانش از اهمیت و مزایای خاصی برخوردار هستند که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا خواهیم ساخت.

 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان از بهترین منابع آموزشی متناسب با سطح یادگیری زبان آموز استفاده می شود. این امر باعث خواهد شد که زبان آموز سریع تر بتواند به زبان دانمارکی تسلط پیدا کند.
 • کلاس های خصوصی زبان دانمارکی بر خلاف کلاس های عمومی تنها از استاد و زبان آموز تشکیل می شود. از این رو تمام توجه استاد آموزشی به زبان آموز است و می تواند تمام سوالات او را پاسخ و مشکلات زبان آموز را حل نماید.
 • تعداد جلسات و زمان برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی با توجه به نظر زبان آموز تعیین و مشخص خواهد شد.
 • با توجه به موقعیت و شرایط زبان آموز کلاس های تدریس خصوصی می تواند در آموزشگاه، محل کار و یا منزل برگزار شود.
 • این کلاس های بسیار هدفمند خواهد بود و با توجه به هدف فرد برگزار می شود. برای مثال افرادی که قصد دارند به کشور دانمارکی مسافرت کنند نیازی ندارند که به صورت اصولی به یادگیری این زبان بپردازند از این رو هر آنچه را که زبان آموز در حین سفر به ان نیاز دارد به او آموزش داده می شود.

هزینه تدریس خصوصی زبان دانمارکی در آموزشگاه زبان سروش دانش

از دغدغه های اصلی بسیار از زبان آموزان هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان می باشد. زیرا در بسیاری از آموزشگاه های هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی بسیار بالا است و زبان آموز نمی تواند از عهده آن بر بیاید. اما در آموزشگاه زبان سروش دانش هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان دانمارکی قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند در طول ترم و در ۸ الی ۹ قسط هزینه را به آموزشگاه پرداخت نماید.

خدمات بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی شرق تهران

آموزشگاه زبان سروش دانش بی شک از بهترین آموزشگاه های زبان در سطح شهر تهران به شمار می آید. این آموزشگاه با بیش از دو دهه سابقه در حوزه تدریس خصوصی زبان خارجه به ویژه زبان دانمارکی فعالیت دارد و خدمات متنوعی را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است. از جمله خدمات ارائه شده آموزشگاه زبان سروش دانش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در ابتدای هر دوره یک آزمون تعیین سطح از زبان آموزان گرفته می شود تا میزان سطح یادگیری او سنجیده شود. سپس بر طبق نتیجه آزمون یک برنامه آموزشی برای زبان آموز تعیین و برنامه ریزی خواهد شد.
 • امکان اعزام اساتید خانم و آقا در سراسر مناطق تهران وجود دارد.
 • کلاس های مکالمه آموزشگاه زبان سروش دانش در ۳۵ جلسه و به صورت کاملا تضمینی برگزار می شود. به علاوه هیچ محدودیت سنی برای شرکت در این کلاس های وجود ندارد.
 • برای کارمندان و شاغلان که در طول هفته فرصت شرکت در کلاس های را ندارند، در روزهای پنجشنبه و جمعه کلاس تشکیل خواهد شد و می توانند در این کلاس های حضور یابند.

اگر در شرق تهران سکونت دارید و می خواهید در بهترین آموزشگاه زبان دانمارکی شرق تهران به آموزش و یادگیری این زبان بپردازید، همین حالا فرصت را از دست ندهید و در آموزشگاه زبان سروش دانش ثبت نام کنید و از خدمات ارائه شده توسط این آموزشگاه بهره ببرید.

Rate this post