آیا یادگیری زبان ژاپنی سخت است ؟ در ادامه این متن به پاسخ این پرسش و همچنین فوت و فن یادگیری زبان جذاب ژاپنی در کمترین زمان ممکن می پردازیم.
زبان ژاپنی زبان رسمی کشور ژاپن است که ۱۳۰ میلیون نفر در دنیا با این زبان صحبت می کنند. اگر شما هم از طرفداران زبان ژاپنی هستید و برای ارتقاء زندگی و حرفه خود می خواهید زبان ژاپنی را یاد بگیرید ، با ما همراه باشید. در ادامه به شما خواهیم گفت که آیا زبان ژاپنی سخت است یا نه؟ همچنین موانع و مشکلات یادگیری زبان ژاپنی را خواهید شناخت. در ادامه متن با شش دلیل عمده برای یادگیری زبان ژاپنی و همچنین تدریس خصوصی به عنوان بهترین روش تدریس و آموزشگاه یادگیری زبان سروش دانش به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های معتبر در شهر تهران معرفی خواهد شد.

یادگیری زبان ژاپنی

از دیدگاه زبان شناسان یادگیری زبان ژاپنی برای مبتدی ها سخت نیست. این زبان دستورهای گرامری ساده ای دارد و آواهای آن به راحتی تلفظ می شود. اما نوشتن و خواندن زبان ژاپنی با الفبای کانجی کمی مشکل است و نیاز به تمرین و تکرار فراوان دارد.
از ویژگی های زبان ژاپنی این است که یک آوا با توجه به این که یک کودک ، خانم یا آقا آن را تلفظ کند ، حالت های متفاوتی می گیرد. همچنین تعدادی واژه در زبان ژاپنی وجود دارد که یک شکل دارد و به یک شیوه تلفظ می شود. اما همان واژه چندین کاربرد دارند. در جمله مشخص می شود که منظور گوینده کدام معنی آن واژه مد نظر بوده است. بنابراین دقت زیاد برای فهمیدن معنی درست نیاز است. با توجه به این ویژگی ، زبان ژاپنی را به صورت لغت و واژه تنها به هیچ وجه نمی توان حفظ کرد. معنی کلمه در داخل جمله مشخص می شود. پس واژه را حتماً حتماً باید درون متن یاد بگیرید.

آیا یادگیری زبان ژاپنی سخت است

چه افرادی بیشتر تمایل به یادگیری زبان ژاپنی داشته اند؟

طبق تحقیقی که در سال ۳۰۰۳ انجام شد ، مشخص شد که دو میلیون و سیصد هزار نفر به یادگیری زبان ژاپنی به عنوان زبان دوم یا چندم خود اقدام کرده اند. این روند رو به افزایش بوده و امروزه تعداد آن ها خیلی بیشتر از رقم ذکر شده است. بیشترین افرادی که اقدام به یادگیری زبان ژاپنی کرده اند ، از منطقه ASEAN (کشورهای اتحادیه ملل آسیای شرقی) مثل چین و کره بوده است.

چرا باید زبان ژاپنی را یاد بگیرید؟

رونق تجارت ژاپن و داشتن روابط تجاری با این کشور امروزه افراد زیادی را به یادگیری زبان ژاپنی تشویق کرده است. بسیاری از مردم ایران برای مراوده تجاری موفق با ژاپنی ها می خواهند زبان ژاپنی را یاد بگیرند. در ادامه با شش دلیل عمده که هر کس باید زبان ژاپنی را بیاموزد ، آشنا می شوید.

شش دلیل برای این که زبان ژاپنی را یاد بگیرید؟

· کشور ژاپن یک قطب اقتصادی قدرتمند در جهان است. به گونه ای که این کشور دومین اقتصاد قدرتمند جهان را بعد از آمریکا دارا است.
· شرکت های فعال و موفق اقتصادی چون « Sony, Casio, Toyota, Canon, Mitsubishi & Honda» ژاپنی هستند. با یادگیری زبان ژاپنی بهتر می توانید با آنها مراوده تجاری داشته باشید.
· اگر زمینه کاری شما ، اقتصاد ، سیاست ، تجارت ، مهندسی و یا تحقیق و پژوهش باشد ، یادگیری زبان ژاپنی برایتان بسیار سودمند خواهد بود.
· ژاپنی ها مسافرت های زیادی می روند با یادگیری زبان آنها در موقع آمدنشان به شهر شما می توانید با مراوده با آنها در شهر خودتان منفعت کسب کنید.
· شرکت های موفق آمریکایی در ژاپن نمایندگی دارند ، می توانید با آنها همکاری تجاری داشته باشید و از مزایای همکاری با آنها سودمند شوید.
· حدود یک سوم کاربران اینترنتی ژاپنی هستند ، با یادگیری زبان ژاپنی می توانید در اینترنت با آنها آشنا شوید و همکاری تجاری با آنها داشته باشید.

آیا من هم میتوانم زبان ژاپنی را به خوبی یاد بگیرم؟

همان طور که متوجه شدید ، دلایل زیادی وجود دارد که شما را به یادگیری زبان ژاپنی تشویق و ترغیب می کند. هزاران نفر در دنیا زبان ژاپنی را به عنوان زبان دوم و سوم یاد گرفته اند ، شما هم می توانید برای پیشرفت در زمینه تجاری و کاری خود زبان ژاپنی را یاد بگیرید و از منافع آن بهره مند شوید.

چطور یادگیری زبان ژاپنی را آغاز کنیم؟

هیچگاه برای یادگیری دیر نیست. از همین اکنون و همین لحظه یادگیری زبان ژاپنی را برای رونق دادن به کسب و کار خود آغاز کنید. برای یادگیری بهتر با یک آموزشگاه تدریس خصوصی زبان ژاپنی کمک بگیرید و به صورت خصوصی در منزل یا محل کار خود و یا هر مکان دیگری که می پسندید ، یادگیری زبان پرمنفعت ژاپنی را شروع کنید.

مزایای تدریس خصوصی زبان ژاپنی

شما مختار هستید و می توانید به صورت خودآموز یا شرکت در کلاس آموزشگاه ها و یا به صورت تدریس خصوصی زیر نظر یک مربی مجرب و کاربلد یادگیری زبان ژاپنی را آغاز کنید. اما تدریس خصوصی از همه روش های ذکر شده بهتر و سریعتر جواب می دهد. در تدریس خصوصی تمام توجه و تمرکز شما و مربی روی یادگیری شما متمرکز می شود.
شما با تدریس خصوصی فرصت بیشتری برای بودن با مربی و تعامل با او خواهید داشت. پس طبیعی است که انتظار داشته باشید ، بهتر و با کارایی و اثر بخشی بیشتر زبان ژاپنی را در مدت زمان کمتر و با کیفیت بهتر یاد بگیرید.

آموزشگاه یادگیری زبان سروش دانش در تهران

در آموزشگاه یادگیری زبان سروش دانش در تهران مربی هایی با مهارت تمام و کار بلد مشغول تدریس به صورت خصوصی هستند. شما زبان آموزان گرامی می توانید در طول شبانه روز با دفتر این آموزشگاه تماس بگیرید و برای یادگیری زبان ژاپنی زیر نظر یک مربی کاردان به صورت خصوصی مشاوره و راهنمایی دریافت کنید.
از طریق شماره های زیر می توانید با مرکز آموزشگاه یادگیری زبان سروش دانش در تهران بزرگ تماس بگیرید واز یک مربی مجرب در این آموزشگاه برای زبان آموزی خود درخواست کمک کنید.

۴.۳/۵ - (۶ امتیاز)