آیا می دانید هزینه تدریس خصوصی زبان ابتالیایی برای نوآموزان چقدر است؟ آیا رفتن به کلاس های خصوصی برای یادگیری زبان ایتالیایی برای افراد به صرفه خواهد بود؟ در ادامه به پاسخ این پرسش ها می پردازیم.

زبان ایتالیایی جزو شاخه های زبان لاتین می باشد و به همین دلیل با زبان های لاتین دیگر از جمله فرانسوی، پرتغالی، اسپانیایی و رومانیایی شباهت های زیادی دارد. در حقیقت باید گفت که در بین تمام زبان های لاتین، زبان ایتالیایی نزدیکترین و شبیه ترین زبان به لاتین است و بیشترین واژگان مشترک با این زبان را دارد. در این مطلب قصد داریم درمورد زبان ایتالیایی و یادگیری آن صحبت کنیم و اطلاعات جامعی را در مورد این زبان بیان کنیم.

تاریخچه زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی یک زبان هندو اروپایی است. از ابتدای امر مردم ایتالیا به زبان ایتالیایی گویش می کردند اما دانته آلیگیری، نویسنده کتاب کمدی الهی، استاندارد های این زبان را تعیین کرد. به همین دلیل دانته آلیگیری را پدر زبان ایتالیایی می خوانند. بسیاری از شاعران و نویسندگان آن دوران، نوشته ها و متون خود را به زبان لاتین می نوشتند، اما آلیگیری اشعار و کتاب های خود را به زبان ایتالیایی به رشته تحریر درآورد.
در سال ۱۸۹۱ میلادی زمانی که کشور ایتالیا به ملتی متحد تبدیل شد، زبان ایتالیایی نیز به عنوان زبان اصلی و رسمی این کشور برگزیده شد. شایان ذکر است که در زمان اعلام رسمی زبان ایتالیا در این کشور، صرفا ۵\۲ درصد از مردم ایتالیا به این زبان صحبت و تکلم می کردند. امروزه زبان ایتالیایی بعد از زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی؛ به عنوان پنجمین زبان محبوب دنیا برای یادگیری قلمداد می شود.

هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

اهمیت یادگیری زبان ایتالیایی

حدود ۶۹۰۰ زبان در دنیا وجود دارد که تقریبا ۶۰ درصد از مردم دنیا صرفا با ۳۰ زبان از این ۶۹۰۰ زبان گویش دارند. زبان ایتالیایی از نظر جایگاه و تعداد افرادی که در جهان با این زبان گویش دارند، رتبه ۲۰ را کسب کرده است که حدود ۸۵ میلیون نفر با این زبان صحبت می کنند. در حقیقت به دلیل استفاده این زبان در اپراها و کلمات فراوانی که در هنر موسیقی از این زبان گرفته شده است، اکثر افراد زبان ایتالیایی را به عنوان زبان موسیقی می شناسند و این زبان تداعی کننده هنر و موسیقی است.

  • کشور ایتالیا در زمینه های کاری از جمله مد، طراحی گرافیکی، هنر، دکوراسیون داخلی، رباتیک و… حرف اول را در دنیا می زند و اگر شما در زمینه های نام برده شده فعالیت دارید می توانید با فراگیری زبان ایتالیایی به گنجینه های هنری این کشور دست یابید و پیشرفت خود را در حرفه تان تضمین کنید. در سال های اخیر کشور ایتالیا برای اکثر افراد و به خصوص دانشجویان ایرانی یکی از مقاصد محبوب و رویایی برای مهاجرت و ادامه تحصیل به شمار می رود. از این رو بسیاری از افراد به قصد فراگیری زبان ایتالیایی در دوره های تدریس خصوصی آموزشگاه سروش دانش ثبت نام می کنند.
  • مدیران شرکت ها و اکثر کارمندان به دلیل مسافرت های کاری به کشور ایتالیا، نیاز دارند که این زبان را سریع و موثر یاد بگیرند. به دلیل محدودیت زمانی، افراد باید ساختارهای زبانی و لغت های ضروری را یاد بگیرند تا بتوانند در حوزه ی کار به اهداف خود دست یابند. آموزشگاه سروش دانش کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی را برای این گروه از افراد برگزار می کند تا علاوه بر فراگیری مکالمه های روزمره بتوانند اصطلاحات تخصصی ایتالیایی مخصوص حیطه کاری خود را نیز بیاموزند و در سفرهای کاری مشکلی نداشته باشند. شرکت ها می توانند برای آموزش پرسنل خود با آموزشگاه سروش دانش قرارداد تنظیم کنند و از مزایای تدریس خصوصی بهره مند شوند.

دلایل یادگیری زبان ایتالیایی

۱- زبان ایتالیایی برای گردشگری:

قدمت تاریخی کشور ایتالیا و بناهای خیره کننده آن، آثار هنری و موسیقی و انواع دیگر جاذبه های گردشگری این کشور؛ نظر هر توریستی را جلب می کند. به همین دلیل کشور ایتالیا جزو یکی از بزرگ ترین مقاصد گردشگری جهان قرار دارد و هر ساله گردشگران بسیاری از این کشور زیبا، کانال های شهر ونیز و… بازدید می کنند.

۲- فهم تاریخ:

همان طور که می دانید امپراطوری روم، بزرگترین امپراطوری تاریخ جهان، از سرزمین ایتالیا ظهور پیدا کرد. بنابراین بخش مهمی از تاریخ جهان به کشور ایتالیا و زبان ایتالیایی پیوند خورده است. مسلما کسی که علاقه مند به دانستن و شناخت تاریخ است با فراگیری این زبان می تواند این بخش از تاریخ را درک کند.

۳- زبان ایتالیایی برای تحصیل

حصیل دردانشگاه های ایتالیا بسیار ارزان تر از سایر کشورهای اروپایی است. به دلیل آموزش ارزان، مطابقت آموزش های دانشگاه با استانداردهای اتحادیه اروپا، زندگی در محیطی غنی از تاریخ و فرهنگ و… بسیاری از دانشجویان تحصیل در دانشگاه های ایتالیا را انتخاب می کنند.

۴- تجارت و کسب وکار:

کشور ایتالیا یکی از اقتصاد های برتر جهان است و بیش از ۷۰۰۰ شرکت آمریکایی با این کشور کار و تجارت می کنند. بسیاری از مارک های ایتالیایی چون Barilla ، Armani ،Lavazza و… به دلیل کیفیت بالای محصولات خود در جهان مشهور هستند. شما می توانید با فراگیری زبان ایتالیایی هم تجارت خود را گسترش دهید و هم این که فرصت های شغلی بهتری را برای خود کسب کنید.

۵- موسیقی:

کشور ایتالیا یکی از فاخرترین موسیقی اپرا را به مردم جهان عرضه کرده است که زبان ایتالیایی زبان رسمی این هنر است. بسیاری از اصطلاحات موسیقی چون پیانو، فورته، استوکاتو، لگاتو، آلگرد، تنوتو و… از زبان ایتالیایی گرفته شده است. اگر شما به موسیقی علاقه دارید و یا حتی خواننده و نوازنده هستید؛ فراگیری زبان ایتالیایی را از هم اکنون شروع کنید.

مزایای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

یادگیری یک زبان جدید، ارتباطات و مهارت های شما را توسعه می دهد و بهترین فرصت ها را در زندگی برای شما فراهم می کند. در این عنوان به بیان مزایای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می پردازیم و شما را با مزیت ها آشنا می کنیم.

• کیفیت و بازدهی بالا:

اگر شما قصد یادگیری و آموزش زبان ایتالیایی با هدف انجام فعالیت های تجاری و مکالمات بازرگانی، تحصیل و کسب مدرک بین المللی، مهاجرت و… را دارید و به دلیل مشغله های خصوصی و کاری نمی توانید با برنامه های کلاس های عمومی تطبیق پیدا کنید و به فراگیری این زبان بپردازید، توصیه ما ثبت نام در کلاس های خصوصی است. شما با بهره گیری از یک مدرس حرفه ای و باتجربه می توانید درکمترین زمان، کیفیت یادگیری خود را ارتقا دهید و به این زبان مسلط شوید.

• راحت بودن محیط کلاس:

جلسات تدریس خصوصی که معمولا در منزل برگزار می شود نسبت به کلاس های گروهی موسسات بسیار راحت تر است. شما می توانید در کلاس های خصوصی مدرس مربوطه را خودتان انتخاب کنید و به همین دلیل ارتباط بهتری می توانید برقرار کنید.

• برگزاری کلاس ها در زمان و مکان دلخواه:

هر فردی در زمان خاصی از روز، بازدهی بالاتری برای یادگیری دارد، به همین دلیل برگزاری کلاس های خصوصی مطابق نظر زبان آموزان در مکان و زمان دلخواه و مطلوب آنان برگزار می شود تا حداکثر کارایی و بازدهی را داشته باشد

• بیان نکات لازمه:

در کلاس های خصوصی به دلیل اینکه مدرس باید صرفا به یک نفر آموزش بدهد بنابراین با سرعت قابل قبولی تدریس می کند و نکات لازمه برای یادگیری به آن زبان آموز مورد نظر را ارائه می دهد. در حقیقت در کلاس های خصوصی معمولا استاد بعد از ارزیابی زبان آموز و مشخص کردن سطح علمی او به یادگیری می پردازد. به همین دلیل نکات لازمه را بیان می کند و مباحثی را که نیاز به بیان ندارد را عنوان نمی کند.

• حداکثر تمرکز و دقت:

در کلاس های خصوصی تمرکز و دقت زبان آموز کاملا متوجه استاد است و خیلی سریع نکات را یادداشت و ادراک می کند. اما در کلاس های گروهی معمولا به دلیل برخی شلوغ کاری ها و صحبت کردن افراد با یکدیگر ممکن است حواس دیگران نیز پرت شود و مبحث را کاملا متوجه نشوند. به همین دلیل در کلاس های خصوصی توجه استاد و زبان آموز بر تدریس و یادگیری مباحث کاملا متمرکز است.

قیمت تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

آموزشگاه سروش دانش، تخصصی ترین و قوی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با سابقه درخشان خود در زمینه آموزش؛ کلاس های خصوصی خود را در منزل، موسسه و یا محل کار برگزار می کند. همچنین لازم به ذکر است که هزینه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در منزل، موسسه و محل کار یکسان می باشد و تفاوتی بین آموزش در خود موسسه و یا در منزل شما وجود ندارد.
همان طور که می دانید قیمت تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با توجه به فاکتورهای زیادی از جمله سابقه و تجربه استاد، مدرک تحصیلی مدرس، دوره زمانی تدریس، تعداد جلسات آموزش، روش و شیوه تدریس و… محاسبه می شود و شما می توانید برای آگاهی کامل از قیمت دقیق تدریس خصوصی زبان ایتالیایی با واحد مشاوره آموزشگاه سروش دانش تماس بگیرید. پرسنل مجرب ما به صورت کاملا دقیق اطلاعات لازمه را در اختیار شما قرار می دهند.

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش دوره های تدریس خصوصی را برای آموزش زبان ایتالیایی برای همه زبان آموزان و علاقه مند به این زبان جذاب برگزار می کند. کلاس خصوصی زبان ایتالیایی مانند سایر کلاس های خصوصی این آموزشگاه از کیفیت بالایی نسبت به کلاس های گروهی زبان ایتالیایی برخوردار است. در تدریس خصوصی، مدرس تمام وقت کلاس را به آموزش برای یک نفر صرف می کند و به همین دلیل بازدهی کلاس افزایش یافته و شما در کمترین زمان ممکن می تونید بر زبان ایتالیایی مسلط شوید و به این زبان مکالمه کنید.
آموزشگاه تدریس خصوصی سروش دانش از استادان و مدرسانی بهره می گیرد که یا در دانشگاه های تراز بالا تحصیل کرده باشند و یا در ایتالیا زندگی کرده باشند و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند. دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی آموزشگاه سروش دانش به صورت کاملا تضمین شده و موثر برگزار می شود و شما با اطمینان کامل می توانید بعد از اتمام کلاس ها به زبان ایتالیایی مسلط شوید.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)