هر آنچه که باید در مورد تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان بدانید در این مقاله بخوانید تا به طور کلی با مزیت های آن آشنا شوید.

از محبوب ترین کشورهای جهان، کشور ترکیه می باشد که سالانه مسافران و مهاجران زیادی را به خود جذب می کند. زبان اصلی مردم ترکیه، ترکی استانبولی است. کشور ترکیه به دلیلی اینکه در بین دو قاره مهم آسیا و اروپا قرار گرفته است از موقعیت جغرافیای مهمی برخوردار می باشد. از این رو افراد زیادی از سراسر دنیا خواهان زندگی در این کشور هستند.

یادگیری و آموزش هر زبانی در ابتدا بسیار سخت می باشد. اما اگر از همان دوران کودکی به فرزندان خود زبان جدید را بیاموزید آن ها بسیار سریع تر یاد خواهند گرفت. اگر دارای فرزند کوچک هستید و می خواهید زبان ترکی استانبولی رابه او یاد دهید، روش های مختلفی برای یادگیری و آموزش این زبان وجود دارد. اما بهترین و موثرترین روش برای یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت تدریس خصوصی است. در این مقاله قصد داریم که شما را با مزیت های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان آشنا سازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای یادگیری زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان

یادگیری و آموزش هر نوع زبانی به غیر زبان مادری در دوران کودکی بسیار موثرتر می باشد. چرا که دوران کودکی بهترین سن برای یادگیری زبان می باشد و در این دوران آموزش هر نوع زبانی آسان تر و عمیق تر خواهد بود. زبان ترکی استانبولی نیز از این قاعده استثنا نیست. اگر می خواهید فرزند دلبندتان به زبان ترکی استانبولی به صورت کامل تسلط داشته باشد بهتر است از همان دوران کودکی این زبان را به او یاد دهید. در ادامه شما را با برخی از مزیت های یادگیری زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان آشنا می کنیم.

 • یادگیری و آموزش زبان ترکی از همان دوران کودکی باعث خواهد شد که کودک شما لهجه نداشته باشد، صریح و واضح صحبت کند، کلمات را به درستی و صحیح تلفظ کند و سریع تر یاد بگیرد.
 • در سنین پایین، کودک هر لحظه در حال یادگیری است و هر چیزی را که به او یاد دهید سریع یاد خواهد گرفت. البته در حین یادگیری باید این نکته را در نظر بگیرید که در هنگام آموزش ساعت خوش و شادی را برای او به ارمغان آورید تا در حین یادگیری لذت ببرد.
 • وقتی که شما در سنین پایین به فرزند خود زبان ترکی استانبولی را یاد می دهید، این فرصت را در اختیار او قرار می دهید تا مهارت های دانستنی خود را بالا ببرد و هر روز در حال یادگیری چیزهای جدید و تازه باشد.
 • با یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی در سن پایین، تسلط داشتن به چندین زبان برای کودک شما امری عادی تلقی خواهد شد و کودک شما درک و فهم بیشتر از دنیای پیشرفته با فرهنگ و زبان های مختلف خواهد داشت.

مزیت های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان

همانطور که اشاره شد برای آموزش زبان ترکی به کودکان راه ها و روش های مختلفی وجود دارد. اما بر طبق بررسی های انجام شده موثرترین روش برای یادگیری و آموزش زبان ترکی به صورت خصوصی است. کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان دارای مزیت بسیار زیادی است که در ادامه با برخی از آن ها آشنا خواهید شد.

 • این کلاس ها تنها شامل کودک شما و استاد خواهد بود به همین دلیل کل توجه استاد آموزشی به فرزند شما معطوف می شود و کامل می تواند نقاط قوت و ضعف فرزند شما را بشناسد و آن ها را قوی تر کند.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی باعث خواهد شد تا یک رابطه عمیق و موثر بین استاد و کودک ایجاد شود. به صورتی که معلم آموزشی تمام توجه خود را به شناخت از کودک و روش های یادگیری خواهد گذاشت.
 • با شرکت در این کلاس ها میزان حواس پرتی کودک شما به حداقل خواهد رسید. زیرا کسی دیگری در کلاس حضور ندارد و کل توجه او به کلاس و آموزش معطوف خواهد شد.
 • شرکت در کلاس های تدریس خصوصی باعث افزایش اعتماد به نفس کودک شما خواهد شد. زیرا با شرکت در این کلاس ها کودک می تواند تمام نقاط قوت خود را شناسایی کند و آن ها را تقویت نماید.
 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی حق انتخاب استاد یا معلم آموزشی با شما خواهد بود و در صورت هر گونه نارضایتی و عدم پیشرفت کودک خود می توانید آو را تعویض کنید.
 • تعداد جلسات و زمان برگزاری کلاس ها نیز با توجه به نظر زبان آموز تعیین خواهد شد.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان در آموزشگاه سروش دانش

به دلیل محبوبیت زبان ترکی استانبولی، آموزشگاه های زیادی به صورت عمومی و خصوصی در حال آموزش و یادگیری این زبان هستند. اما به اعتقاد بسیاری از کارشناسان کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی بهترین روش برای آموزش این زبان است. آموزشگاه سروش دانش یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه ها در سطح شهر تهران می باشد. این آموزشگاه با ۲۰ سال سابقه در حوزه تدریس خصوصی زبان توانسته است زبان آموزان حرفه ای و متخصص را پرورش دهد. کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی دارای ویژگی های منحصر به فرد و خاص خود می باشد که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا می سازیم.

 • شهریه تمامی دوره ها و کلاس های تدریس خصوصی زبان سروش دانش برای زبان آموز قسط بندی خواهد شد و زبان آموز می تواند در طول ترم در قسط های مختلف آن را پرداخت کند.
 • قبل از آغاز هر دوره از فرد آزمون تعیین سطح به صورت رایگان گرفته می شود و در صورت کسب نمره قبولی در این آزمون، زبان آموز وارد دوره بعد خواهد شد.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه مهاجرت، سفر، کار و ادامه تحصیل در این آموزشگاه برگزار خواهد شد.
 • در کلاس های تدریس خصوصی هر چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن تقویت خواهد شد.
 • امکان اخذ قرار داد با سایر موسسات و آموزشگاه های زبان در سراسر شهر تهران نیز وجود دارد.
Rate this post