تدریس خصوصی زبان انگلیسی ویژه کنکور چه مزایایی دارد؟ آیا لازم است که برای موفقیت در کنکور از تدریس خصوصی زبان انگلیسی استفاده کنیم؟ در ادامه پاسخ این سوالات را خواهید یافت.

یکی از معضلات و مشکلات دانش آموزان امروز کشور، کسب موفقیت در گذراندن کنکور برای رسیدن به دانشگاه است. حتی دانشجویان نیز برای رفتم به مقاطع دانشگاهی بالاتر ناچارند که از فیلتر کنکور عبور کنند. با توجه به آنکه زبان انگلیسی یکی از دروس کنکور سراسری است و معمولاً اکثر دانش آموزان از رویارویی با آن واهمه دارند، کسانی که بتوانند در پاسخ دادن به سؤالات این درس عملکرد خوبی داشته باشند می توانند که به موفقیت خود امیدوار باشند. آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در مقاطع مختلف تحصیل می تواند کمک زیادی به پیشرفت و ترقی افراد بکند و شاید عبور از سد کنکور مهم ترین مزیت آن باشد. در این مطلب اطلاعاتی را درباره تدریس خصوصی زبان انگلیسی ویژه کنکور در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری هر زبان جدیدی می تواند برای افراد مختلف مزایا و کاربردهای زیادی داشته باشد. گردشگران، تاجران، دانشجویان، مهاجران و سایر افراد می توانند از یادگیری زبان انگلیسی بهره های مختلفی ببرند. امروزه زبان انگلیسی در سراسر دنیا به عنوان زبان بین المللی شناخته می شود و بیش از ۱.۸ میلیارد نفر از این زبان به عنوان زبان اول و دوم خود استفاده می کنند. یادگیری کامل زبان انگلیسی می تواند بسیار لذت بخش باشد و چالش های جدیدی برای زبان آموزان به وجود بیاورد اما کسانی که می خواهند برای کنکور آماده شوند نیازی ندارند که تمامی جوانب زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

یادگیری زبان می تواند به هوشیار تر شدن ذهن، آشنایی با جوامع و فرهنگ های مختلف، استفاده راحت تر از اینترنت جهانی و پیدا کردن شغل کمک زیادی بکند اما می توان مهمترین مزایای آن برای دانش آموزان و دانشجویان را موارد زیر عنوان کرد:

مزایای یادگیری زبان انگلیسی برای کنکور

بیش از ۲۵ درصد از مردم جهان از زبان انگلیسی به عنوان زبان اول و دوم استفاده میکنند و در کشور ایران نیز زبان انگلیسی به همراه زبان عربی در مدارس تدریس می شود. مطالب مدارس و دبیرستان ها نمی تواند به خوبی پاسخگوی کنکور سراسری باشد به همین دلیل لازم است که از کلاس های خصوصی برای موفقیت استفاده کرد. زبان انگلیسی به عنوان یکی از دروس عمومی کنکور برای رشته های نظری، فنی و حرفه ای و کار و دانش، همیشه یک دغدغه بزرگ برای دانش آموزان به حساب می آید.

چون معمولاً زبان انگلیسی جز دروس سخت است، بنابراین افرادی که بتوانند سؤالات بیشتری از این درس را پاسخ بدهند، قطعاً می توانند رتبه های بسیار خوبی کسب کنند. زبان انگلیسی از گستردگی و وسعت زیادی برخوردار است اما خوشبختانه لزومی ندارد که تمامی جوانب آن را یاد گرفت تا بتوان کنکور را پشت سر گذاشت. فقط کافی است که مباحث مربوط و مخصوص آن را فرا گرفت. البته یادگیری کامل زبان می تواند بسیار لذتبخش باشد اما زبان آموزانی که قصد آماده شدن برای کنکور را دارند نمی توانند زمان، هزینه و پول زیادی را برای آموزش آن اختصاص دهند.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی تحت نظر استاد ویژه کنکور

یادگیری زبان انگلیسی به صورت کامل بسته به شرایطی مانند میزان آشنایی زبان آموز با آن، تعداد و ساعات کلاس ها، منابع و روش ها و نوع آموزش، می تواند زمان زیادی طول بکشد اما همانگونه که گفته شد زبان آموزانی که برای آمادگی شرکت در کنکور می خواهند زبان یاد بگیرند نیازی ندارند با تمامی جوانب آن آشنا شوند. آموزش زبان انگلیس زیر نظر استاد ویژه کنکور می تواند تأثیر بسیار زیادی داشته باشد.

استاد زبان ویژه کنکور قطعاً خودش نیز مراحل کنکور را به دفعات پشت سر گذاشته است و دقیقاً با نحوه سؤالات و مباحث مربوطه آشنایی دارد؛ بنابراین از آموزش دادن هرگونه مطالب اضافی خودداری می شود و دقیقاً مباحث و مطالبی که برای موفقیت در کنکور لازم است تدریس خواهد شد. علاوه بر آموزش، اساتید زبان انگلیسی ویژه کنکور علاوه بر آنکه قادرند که مطالب و مباحث اصلی و لازم را به زبان آموزان آموزش بدهند می توانند به عنوان یک مشاور تحصیلی نیز به آن‌ها کمک کنند تا بتوانند در کنکور موفق عمل کنند.

مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کنکور

هرچند که تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مقایسه با سایر روش های دیگر می تواند هزینه های بیشتری در پی داشته باشد اما این روش به دلیل داشتن مزایای بسیار زیاد، امروزه به عنوان بهترین روش تدریس زبان های خارجه شناخته می شود. از جمله مهم ترین مزایایی که تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کنکور دارد می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

• برای زبان آموزان کنکوری زبان مهم ترین اصل به حساب می آید و تدریس خصوصی به خوبی زمان را مدیریت می کند و از تلف شدن آن جلوگیری می کند.

• در تدریس خصوصی می توان از بهترین و جدیدترین شیوه های آموزشی زبان استفاده کرد.

• تعداد، زمان و مکان جلسات آموزشی در تدریس خصوصی می تواند بر اساس خواسته های زبان آموز تعیین شود.

• در تدریس خصوصی زبان آموز می تواند ارتباط نزدیک و مؤثری با استاد داشته باشد.

• زبان آموز می تواند به صورت نامحدود پرسش و پاسخ داشته باشد و تمام اشکالات خود را برطرف سازد.

• زبان آموز در تدریس خصوصی می تواند بر اساس ملاک ها و روش های محبوب خودش، استاد خود را انتخاب کند.

• این شیوه آموزش می تواند بسیار هدفمند باشد و فقط بر روی موضوعات مخصوص و لازم زبان آموز تمرکز کند.

آموزشگاه تدریس خصوصی زبان انگلیسی سروش دانش

به علت مزایای بسیار زیادی که تدریس خصوصی دارد موسسه ها و آموزشگاه های زیادی در چند سال اخیر در این زمینه به زبان آموزان خدمات خود را ارائه کرده و فعالیت می کنند. یکی از بهترین آموزشگاه های تدریس خصوصی که سابقه ای دو دهه ای دارد، آموزشگاه تدریس خصوصی زبان های خارجه سروش دانش است که خدمات خود را به صورت تضمینی ارائه می کند.

از جمله مهم ترین خدمات آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش می توان به امکان تدریس در محل برای زبان آموزان، قسط بندی کرده شهریه ها، اخذ آزمون های تعین سطح رایگان از زبان آموزان، بهره گیره از بهترین و مجرب ترین اساتید آقا و خانم و استفاده از بهترین روش ها و شیوه های آموزشی روز دنیا اشاره کرد که باعث جلب رضایت و اعتماد صد در صدی زبان آموزان شده است

Rate this post