آیا یادگیری زبان ایتالیایی سخت است؟ برای اینکه به سوال شما پاسخ بدهیم یک مطلب جامع در مورد این زبان و یادگیری آن آماده کرده ایم . این مطلب را تا انتها بخوانید.

زبان ایتالیایی زبان رسمی ایتالیا است و در مناطق چون: سوئیس ، مارینو ، اسلوانی و واتیکان سیتی به صورت غیر رسمی رایج است. همچنین در ایالات متحده آمریکا و آرژانتین زبان ایتالیایی رواج دارد. ۸۵ میلیون نفر در دنیا به زبان ایتالیایی صحبت می کنند و عده زیادی به عنوان زبان دوم با زبان ایتالیایی آشنایی دارند. اگر شما هم خواهان یادگیری این زبان جالب و پر کاربرد هستید ، می توانید در این متن با چالش های زبان ایتالیایی و چگونگی مبارزه با آن موانع و دستیابی به آموزشی سریع و آسان آشنا شوید.

زبان ایتالیایی چه مرتبه ای در جهان دارد؟

زبان ایتالیایی جزو دسته زبان های رومی است و رتبه پنجم زبان های محبوب دنیا را پس از انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی و آلمانی دارد. این زبان در بین آمریکایی ها رتبه چهارم را دارد.
زبان ایتالیایی هم چالش های خاص خود را دارد ، اما طبق دسته بندی هایی که صورت گرفته است ، زبان ایتالیایی در ردیف زبان های آسان قرار گرفته و می توان به ۲۳ تا ۲۴ هفته تمرین مستمر آن زبان را یاد گرفت. یادگیری زبان ایتالیایی برای یک فرد اسپانیایی یا پرتغالی و یا انگلیسی خیلی آسان تر از یادگیری آن توسط یک فرد ترک ، عرب یا فارسی زبان است.
اگر فارسی زبان هستید و تمایل به یادگیری زبان ایتالیایی دارید ، روش های جالب و جذاب فراوانی وجود دارد که با استفاده از آن ها شما هم می توانید به راحتی این زبان را یاد بگیرید و به خوبی با این زبان پرکاربرد در دنیا صحبت کنید و از مزایای یادگیری زبان ایتالیایی به نفع خود در زندگی و تجارت حرفه ای تان بهره مند شوید.

آیا یادگیری زبان ایتالیایی سخت است؟

آیا یادگیری زبان ایتالیایی مشکل است؟

لزوماً اگر هیچ گونه آشنایی با یک زبان نداشته باشید یادگیری هر زبانی مشکلات و سختی های خود را خواهد داشت. اگر در محیطی که با یک زبان خاص صحبت می کنند ،حضور داشته باشید و یا از طریق تلویزیون و یا برنامه های رادیویی و یا هر طریق دیگر با گوش خود مکالمه با آن زبان خاص را شنیده باشید ، خیلی راحت می توانید آن زبان را بیاموزید. گوش دادن و شنیدن یک زبان بهترین شیوه برای یادگیری آن زبان است.

موانع و چالش های یادگیری زبان ایتالیایی کدامند؟

گرامر و صرف افعال در زبان ایتالیایی کمی مشکل است و یادگیری آن نیاز به تمرین و تکرار بسیار دارد. اما همین که از عهده یادگیری زبان ایتالیایی برآمدید ، به خودتان افتخار کنید. چون که با یادگیری یک زبان با ریشه لاتین یادگیری سایر زبان ها برای شما بسیار آسان خواهد شد. همین که یک زبان را به خوبی یاد بگیرید ، در ذهن شما کدهایی رد و بدل می شود و کانال هایی در ذهن شما ایجاد می شود که راه را برای یادگیری سایر زبان ها و بویژه زبان هایی که از نظر ریشه به هم شبیه هستند باز می کند. اگر با انگلیسی آشنا باشید ، راحت تر می توانید ، ایتالیایی را بیاموزید.

چگونه زبان ایتالیایی را سریع تر و با کیفیت بهتر یاد بگیریم؟

برای این که بتوانید زبان ایتالیایی را بهتر و با کیفیت عالی تر بیاموزید ، از تفکر مثبت و استفاده از جمله های تلقینی مثبت برای این کار استفاده کنید. به خود بقبولانید که شما انسان ویژه و منحصر به فردی هستید و هر آن چه را اراده کنید ، می توانید انجام دهید. به توانایی های خود ایمان داشته باشید و با اراده ای محکم و عزمی راسخ در راه یادگیری زبان ایتالیایی قدم بردارید.
اگر هزاران نفر توانسته اند در سراسر جهان زبان ایتالیایی را یاد بگیرند ، شما هم می توانید این کار را بکنید. شروع به یادگیری زبان ایتالیایی را آغاز کنید و محکم و با اراده پیش بروید. طی کردن هیچ مسیری بی راهنما و مشوق آسان نیست. از یک مربی حرفه ای و مشتاق برای یادگیری زبان ایتالیایی کمک بگیرید.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی و نیاز به راهنما و پیشگام

حتی اگر به یک کوه برای کوهنوردی بروید به یک راهنما و پشتیبان که مسیر را بلد باشد ، نیاز دارید. یادگیری زبان امری به شدت پیچیده تر و مفرح تر از کوهپیمایی است و بیش از کوهنوردی به مربی و راهنما نیاز دارد. شرکت در کلاس های زبان آموزی و تلاش زیر نظر یک مربی ماهر چیزی است که برای یادگیری زبان به آن نیاز دارید.
در آموزشگاه های زبان آموزی افراد خبره و با مهارت حضور دارند که کلاس درس را برای شما جذاب و با نشاط می کنند. حال اگر در یک کلاس خصوصی در آموزشگاه و یا در منزل و محل زندگی برخوردار باشید که نورعلی نور است. در یک تدریس خصوصی به همه آن چیزی که برای یادگیری زبان ایتالیایی نیاز دارید ، دست پیدا خواهید کرد.

مزایای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

مزایای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی زیر نظر یک مربی حرفه ای به صورت فردی مکانی ایمن و مأمنی مناسب برای یادگیری شما فراهم می آورد که به دور از شلوغی و جمعیت با تمام توجه و تمرکز روی هدف خود یادگیری زبان ایتالیایی را می توانید بیاموزید. بازدهی و کارایی شما در یادگیری زبان ایتالیایی با شرکت در یک کلاس خصوصی بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصورش را می کنید.

آموزشگاه زبان آموزی سروش دانش در تهران

در تدریس خصوصی مربی تمام توان و انرژی خود را روی یک یا دو فرد متمرکز می کند. بنابراین کلاس درس موثر تر و مثمر ثمر تر خواهد بود. برای استفاده از تدریس خصوصی به آشنایی با یک آموزشگاه عالی نیازمند هستید. آموزشگاه زبان آموزی سروش دانش در شهر تهران بزرگ یکی از معروفترین و بهترین آموزشگاه هایی است که اعتبار عالی در چند سال تلاش صادقانه خود به دست آورده است. برای برقراری تماس با آموزشگاه زبان آموزی سروش دانش از طریق زیر اقدام نمایید.

راه های برقراری تماس با آموزشگاه زبان آموزی سروش دانش

در تمام طول هفته از ۹ صبح تا ۱۱ شب می توانید با آموزشگاه زبان آموزی سروش دانش تماس بگیرید و در رابطه با یادگیری زبان ایتالیایی مشاوره و راهنمایی دریافت کنید. مشاوران با تبحر و کاربلد شما را در زمینه تدریس خصوصی و زمان و مکان آموزش شما راهنمایی می کنند. بنابراین با برقراری تماس با شماره های زیر با افراد کاردان آموزشگاه زبان آموزی سروش دانش ارتباط برقرار کنید.

۳.۷/۵ - (۸ امتیاز)