آیا از نرخ و هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی اطلاع دارید؟ خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعات جامعی را در این خصوص به دست آورید.

زبان اسپانیایی از دیگر زبان های محبوب و پرطرفدار در ایران می باشد که سالانه افراد زیادی علاقمند به یادگیری این زبان هستند. این زبان بعد از زبان چینی به عنوان دومین زبان پرتکلم در جهان شناخته می شود. زبان اسپانیایی از خانواده زبان های رومی می باشد که در اواخر قرن سوم پیش ازمیلاد توسط رومی ها وارد شبیه جزیره ایبری شده است. کشورهای مانند مکزیک، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا، آرژانتین، شیلی، پرو، فرانسه، بریتانیا، مراکش، کانادا، پرتغال، و بیش از ۲۰ کشور دیگر زبان اسپانیایی را به عنوان زبان اصلی یا زبان دوم به کار می برند.

در ایران پس از زبان انگلیسی که به عنوان اولین زبان رسمی در جهان شناخته می شود، زبان های اسپانیایی و ایتالیایی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. روش های مختلفی برای آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی وجود دارد، اما از مهمترین و موثرترین روش های یادگیری این زبان تدریس خصوصی است. اگر می خواهید در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی شرکت کنید اما از نرخ و هزینه این کلاس ها اطلاع ندارید، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را درباره نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کسب کنید.

اهمیت و یادگیری زبان اسپانیایی

در حال حاضر زبان اسپانیایی به عنوان دومین زبان پرگویش در جهان شناخته می شود که بیش از ۵۰ کشور در جهان به این زبان صحبت می کنند. در ادامه شما را با برخی از مزایا و اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی آشنا خواهیم ساخت.

 • افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به کشورهای اسپانیایی زبان را دارند در وهله اول باید به زبان اسپانیایی تسلط کامل داشته باشند تا بتوانند با مردمان این کشور یا اسپانیایی زبان ها ارتباط موثر برقرار کنند. همچنین برخی از کشورهای اسپانیایی زبان تنها در صورتی به فرد اجازه اقامت را می دهند که فرد به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشد.
 • کشور اسپانیا به دلیل دارا بودن دانشگاه های معتبر و سطح علمی بسیار بالا، دانشجویان بسیار زیادی خواهان ادامه تحصیل در این کشور می باشند. یکی از شرط های اصلی برای ورود به این دانشگاه ها تسلط به زبان های اسپانیایی و انگلیسی است. از این رو افرادی که قصد ادامه تحصیل به این کشور را دارند حتما باید به زبان اسپانیایی تسلط کامل داشته باشند.
 • افرادی که به قصد کار و سرمایه گذاری به کشور اسپانیا مهاجرت می کنند باید به زبان اسپانیایی تسلط کامل داشته باشند و بتوانند آن را به کار ببرند.
 • کشور اسپانیا از کشورهای توریستی در جهان است که سالانه هزاران نفر به این کشور مسافرت می کنند. اگر قصد مسافرت به این کشور را دارید حتما باید به آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی بپردازید در غیر این صورت با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد.
 • افرادی که به زبان اسپانیایی تسلط دارند می توانند در هر نقطه از جهان به عنوان مترجم یا مدرس این زبان فعالیت داشته باشند. به همین دلیلی آموزش زبان اسپانیایی فرصت های شغلی جدیدی را برای فرد فراهم می کند.

اهمیت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

همانطور که اشاره شد یکی از بهترین روشهای برای آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی شرکت در کلاس های تدریس خصوصی است. شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی از اهمیت و مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد. از جمله این برتری ها و امتیازات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در کلاس های تدریس خصوصی زبان، حق انتخاب مکان با زبان آموز بوده و زبان آموز می تواند با توجه به موقعیت و شرایط خود منزل، محل کار یا آموزشگاه را برای برگزاری کلاس انتخاب کند.
 • برنامه کلاس ها، زمان و تعداد جلسات برگزاری بر طبق نظر زبان آموز تعیین می شود. در نتیجه زبان آموز می تواند با توجه به زمان هایی که می تواند به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازد، کلاس های خود را مشخص کند.
 • تمام توجه استاد آموزشی به زبان آموز معطوف خواهد بود و به تمامی سوالات زبان آموز پاسخ داده خواهد شد.
 • یک رابطه موثر بین استاد آموزشی و زبان آموز ایجاد می شود و استاد می تواند به طور کامل بر وضعیت یادگیری زبان آموز نظارت داشته باشد و با توجه به سطح آموزشی او از شیوه های مختلف و موثر برای آموزش زبان اسپانیایی استفاده کند.
 • زبان آموز در انتخاب اساتید آموزشی خود آزادی عمل دارد و در صورت هرگونه نارضایتی از معلم آموزشی خود می تواند او را عوض کند.
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان با توجه به هدف زبان آموز برگزار می شوند و بسته به هدف زبان آموز از شیوه های آموزشی مختلف استفاده می شود.

عوامل موثر بر هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

اکنون که با اهمیت و مزایای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی آشنا شدید، این سوال در ذهن شما ایجاد خواهد شد که هزینه شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی به چه صورت است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که عوامل مختلفی بر روی نرخ و هزینه کلاس های تدریس خصوصی زبان تاثیر دارند که در ادامه شما را با برخی از آن ها آشنا خواهیم ساخت.

 • از عوامل مهمی که بر روی قیمت کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تاثیر دارد، مکان برگزاری جلسات آموزشی می باشد. امروزه بیشتر آموزشگاه ها نرخ کلاس های تدریس خصوصی را با توجه محل برگزاری کلاس های تعیین می کنند. همیشه سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که دارای یک نرخ ثابت برای مکان های مختلف است.
 • نرخ کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی با توجه به تعداد جلسات برگزاری متفاوت است. روال کار بسیاری از آموزشگاه های به این صورت می باشد که هر چه تعداد جلسات برگزاری بیشتر باشد، هزینه کمتری را دریافت می کنند تا زبان آموز با مشکل پرداخت شهریه روبرو نشود. اما هر چه تعداد جلسات برگزاری کمتر و فشرده تر باشد، هزینه این کلاس های بیشتر خواهد بود.
 • از دیگر دلایلی که بر رو قیمت کلاس های تدریس خصوصی تاثیر دارد، موقعیت جغرافیای است. برای مثال در تهران و شهرهای بزرگ نرخ این کلاس ها نسبت به شهرهای کوچک متفاوت می باشد و هزینه بیشتری از زبان آموز دریافت می شود.
 • آموزشگاهی که زبان آموز در آن مشغول به یادگیری زبان اسپانیایی است نیز بر روی قیمت و هزینه کلاس ها تاثیر می گذارد. زیرا هر آموزشگاه با توجه به خدماتی که ارائه می کند، هزینه های متفاوتی را برای زبان آموز در نظر می گیرد.

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در تهران

قیمت کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در تهران بسته به مناطق مختلف متفاوت می باشد. همچنین نرخ این کلاس ها در بازه های زمانی مختلف تغییر خواهد کرد. برای مثال در فصل تابستان نسبت به سایر فصل های دیگر، هزینه این کلاس ها بالا خواهد بود زیرا بسیاری از دانش آموزان برای شرکت در این کلاس ها اقدام می کنند.

قیمت تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در منزل

از بهترین محل های برای برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی، منزل است. این شیوه یادگیری برای بانوان و کودکان بسیار عالی می باشد، زیرا زبان آموز می تواند در آرامش کامل تحت نظر استاد آموزشی به یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی بپردازد. البته نرخ و هزینه این کلاس ها نسبت به سایر مکان ها نیز متفاوت است.

نرخ تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در آموزشگاه سروش دانش

آموزشگاه سروش دانش با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی با بهره گیری از اساتید فوق حرفه ای و روش های آموزشی روز جهان هر ساله کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی را با بالاترین کیفیت ممکن برگزار می کند. با توجه به این که در این آموزشگاه تنها از روش های تدریس خصوصی زبان استفاده می شود، از این رو یادگیری و بازده کلاس ها کاملا به صورت ۱۰۰ درصد تضمینی خواهد بود. همین حالا فرصت را از دست ندهید و برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان سروش دانش اقدام کنید تا در کمترین زمان و به صورت کاملا تضمینی زبان اسپانیایی را یاد بگیرید.

Rate this post